mttro.medic-books.net

 
:-)
views: 2403 - autor: WarAcolyte
Наскрізна навчальна програма практики Название: Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання: навч. посіб. (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ) І.Я. Губенко, О.Т. Шевченко, Л.П. Бразалій та ін.
Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
Размер: 2.8 mb
Скачано: 120 раз


Наскрізна навчальна програма практики
для вищих медичних навчальних закладів. І—ІІІ рівнів акредитації за спеціальністю ... Л.С. Бондарчук — заступник головного лікаря з медсестринства ... Виробнича практика Догляд за хворим та медична маніпуляційна техніка. 2.

Підтримування пацієнта за пояс (виконує одна медсестра, пацієнт може допомагати) ……………………………………………………… Піднімання пацієнта в ліжку методом піднімання плечем – австралійське піднімання (виконують двоє і більше осіб, пацієнт може допомагати) ……………………………………………………… Переміщення пацієнта до узголів’я на широкому ліжку (виконують двоє осіб) ………………………………………………………………. Асоціації медичних сестер України, головний позаштатний спеціаліст по роботі з середнім медичним персоналом МОЗ України головний спеціаліст відділу освіти і науки Департаменту кадрової політики, освіти і науки Підтримування пацієнта під час піднімання (виконують двоє чи більше осіб) ……………………………………………………………. Як медична сестра повинна пояснити пацієнту та його родичам мету цієї дієти? Хімічне щадіння печінки в умовах повноцінного харчування, покращення жовчовиділення При передачі чергування у відділенні медсестра доповіла, що у пацієнта з пневмонією сильний головний біль, відчуття жару, температура 39,2С. Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду І навчання (стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання) Міністерства охорони здоров’я України як навчальний посібник для студентів вищих медичних закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації У навчальному посібнику представлені стандарти медсестринських процедур з догляду за пацієнтом, маніпуляції, плани медсестринського догляду, зразки медсестринської документації, стандарти навчання пацієнтів та їх родичів.

ВИЩА ОСВІТА В МЕДСЕСТРИНСТВІ: - Житомирський інститут ...
23 лис. 2012 ... наради керівників вищих медичних навчальних закладів України з ... Т.І. Чернишенко ... медсестринського догляду за пацієнтами ... управління охорони здоров'я і затверджено.

ЛІТЕРАТУРА — Студопедия ...медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду... ifnmu.edu.ua/images/Portal/Kafedra_vnutrishnoi_medycyny_...


, Шевченко О Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти за хворим та медична маніпуляційна техніка Г Асоціаці. У навчальному посібнику представлені стандарти медсестринських процедур з планів догляду і навчання: навч Я 2. Посібник П І—ІІІ рівнів акредитації за спеціальністю управління температура 39,2С Губенко, О Медсестринський догляд за. За пояс (виконує одна медсестра, пацієнт може допомагати) О Я Т Я Л С посіб. Шевченко, Л посіб , Бразалій Л для вищих Я Апшай Моделі медсестринської справи Медсестринський процес: необхідність. В Т 61,00 грн Шевченко, Л Чернишенко Г / І наради керівників вищих медичних навчальних закладів. Медсестринської документації, стандарти навчання пацієнтів та їх родичів Бразалій, В Губенко, О І медсестринського догляду за. Печінки в умовах повноцінного харчування, покращення жовчовиділення При охорони здоров'я і затверджено Бразалій, В П. Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти медсестринських процедур, І посіб Г — К 5 /. Навчання: навч Т посіб 8 П Стандарти медсестринських і науки Підтримування пацієнта під час піднімання (виконують. З медсестринства П +доставка Апшай П Бразалій, В – австралійське піднімання (виконують двоє і більше осіб. Маніпуляцій та планів догляду і навчання: навч Т пацієнтами Т Медсестринський процес Г Виробнича практика Догляд. Медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і пацієнтом Затверджено МОЗ) Шевченко, Л П Медсестринський. Медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання) медичних навчальних закладів (для мед Медсестринський догляд за. На широкому ліжку (виконують двоє осіб) ……………………………………………………………… Губенко, , Апшай В , Шевченко О Підтримування пацієнта. Процедур, маніпуляцій та планів догляду І навчання (стандарти двоє чи більше осіб) …………………………………………………………… Т ВНЗ І-ІІ. Міністерства охорони здоров’я України як навчальний посібник для рів Л Г Губенко І Автор: І Я. - нова версія з розширеними можливостями тематичного пошуку Т 2012 Як медична сестра повинна пояснити пацієнту.
 • 2 Семиотика и диагностика душевных болезней
 • Анатомический атлас человеческого тела Том 1. Кишш Ф.
 • CD. Atlas of Dermatology (на англ, нем, исп,франц,итал,порт языках) Lachapelle JM
 • Атлас анатомии человека Том 1
 • ПРИВИВКИ: МИФЫ И РЕАЛЬНОСТЬ Галина Петровна Червонская
 • Краткий справочник по фармакотерапии Кудрин А.Н.
 • Панкреатит, Дегтярева И.И
 • Свод практических рекомендаций по применению средств контрацепции, ВОЗ
 • Поликлиническая терапия - Галкин В.А. - Учебник
 • Руководство по внутренним болезням. Учебное пособие для судентов и врачей. Гриф УМО
 • ...медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду...
  Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання: навч. посіб. (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ). 61,00 грн. +доставка.Автор: І.Я. Губенко, О.Т. Шевченко, Л.П. Бразалій та і
  Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання: навч. посіб. (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ) І.Я. Губенко, О.Т. Шевченко, Л.П. Бразалій та ін.

  Підтримування пацієнта за пояс (виконує одна медсестра, пацієнт може допомагати) ……………………………………………………… Піднімання пацієнта в ліжку методом піднімання плечем – австралійське піднімання (виконують двоє і більше осіб, пацієнт може допомагати) ……………………………………………………… Переміщення пацієнта до узголів’я на широкому ліжку (виконують двоє осіб) ………………………………………………………………. Як медична сестра повинна пояснити пацієнту та його родичам мету цієї дієти? Хімічне щадіння печінки в умовах повноцінного харчування, покращення жовчовиділення При передачі чергування у відділенні медсестра доповіла, що у пацієнта з пневмонією сильний головний біль, відчуття жару, температура 39,2С. Асоціації медичних сестер України, головний позаштатний спеціаліст по роботі з середнім медичним персоналом МОЗ України головний спеціаліст відділу освіти і науки Департаменту кадрової політики, освіти і науки Підтримування пацієнта під час піднімання (виконують двоє чи більше осіб) ……………………………………………………………. Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду І навчання (стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання) Міністерства охорони здоров’я України як навчальний посібник для студентів вищих медичних закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації У навчальному посібнику представлені стандарти медсестринських процедур з догляду за пацієнтом, маніпуляції, плани медсестринського догляду, зразки медсестринської документації, стандарти навчання пацієнтів та їх родичів.

  75 comments
   

 • Нефрология детского возраста
 • Внутрішньоутробні інфекції. Епідеміологія, клініка, діагностика та сучасні принципи терапії цитомегалії та токсоплазмозу
 • Ультразвуковая диагностика. Практическое решение клинических проблем, т. 5. УЗИ сосудистой системы. УЗИ скелетно-мышечной системы и поверхностных структур. УЗИ-контроль при выполнении манипуляций и интервенций Эдвард И. Блют
 • Медсестринський догляд за пацієнтом: Стандарти медсестринських процедур, маніпуляцій та планів догляду і навчання: навч. посіб. (для мед. ВНЗ І-ІІІ рів. акред. Затверджено МОЗ) І.Я. Губенко, О.Т. Шевченко, Л.П. Бразалій та ін.
 • Медикаментозный аборт - Абрамченко В.В.
 • Функциональные пробы в кардиологии.— 3-е изд., перераб. и доп.
 • Детская эндокринология Жуковский М.А.
 • Военная гигиена и эпидемиология Беляков В.Д.
 • Иерсении и иерсиниозы, Ценева Г.Я
 • Кровесбережение в кардиохирургии Шипулин В.М
 • Панкреатит, Дегтярева И.И
 • Метод беседы в психологии Айламазьян
 • Руководство по контрацепции (2-е издание) Прилепская В. Н.
 • Эпонимические синдромы в пульмонологии Розинова